Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English

FESTIWAL MIEJSKI WARS SAWA JUNIOR 2023


 
Zapraszamy na najbardziej ekscytujący Festiwal Miejski Wars Sawa Junior w samym sercu miasta!
 
Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne muzyki, tańca, kreatywności i artystycznych emocji w samym centrum! W tym roku Wars Sawa Junior zaprasza na wyjątkowe koncerty, pokazy samby, grę na bębnach, warsztaty kreatywne i kulinarne, dancingi międzypokoleniowe i spotkanie z ulicznymi teatrami z całego świata!
 

Na scenie usłyszycie koncerty muzyki kubańskiej i afrykańskiej, które rozbudzą Wasze zmysły i wprowadzą w niesamowity taneczny nastrój. Pokochacie rytmy tych odległych krain!
 
Dla wszystkich kreatywnych dusz przygotowaliśmy warsztaty, podczas których odkryjecie swoje artystyczne pasje i zdolności. Niech Wasza wyobraźnia rozkwita w unikalnych warsztatach kreatywnych! Oprócz tego odkryjcie tajniki kulinarnych mistrzów na warsztatach kulinarnych. Spróbujcie tworzyć wyjątkowe smaki, które zaskoczą Wasze podniebienia!
 
Ale to nie wszystko! Na festiwalowej scenie pojawią się artystyczni uliczni mistrzowie z całego świata, którzy zafascynują Was swoimi talentami i umiejętnościami. To jedyne w swoim rodzaju występy, które z pewnością Was zaskoczą i rozśmieszą!
 
Festiwal Miejski Wars Sawa Junior będzie centrum najciekawszych wydarzeń, które porwą Was w świat kultury, sztuki i radości. To wyjątkowa okazja, abyście mogli czerpać radość z kreatywności, doświadczyć różnorodności i poczuć moc muzyki żyjącej w sercu miasta.
 
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Czekamy na Was, abyśmy wspólnie stworzyli atmosferę pełną magii i radości!
 
Do zobaczenia na Festiwalu Miejskim Wars Sawa Junior! ❤️