Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.04): niehandlowa

English

h5, .akcje-template-szablon-lp-seria #kolekcja-actions .wrapper-white .text-center p {display: none! important;}

mobile

To trzy edycje festiwalu, w trakcie których poznacie warszawską przestrzeń miejską zupełnie z nowej perspektywy!

Sprawdź, co szykujemy w kolejne weekendy!

Co dokładnie dla Was przygotowaliśmy?

  • niepowtarzalne spacery z TU BYŁO, TU STAŁO, dzięki którym odkryjecie niezapomniane miejsca z dawnych kart stolicy
  • mini targi płyt winylowych współtworzone ze sklepem muzycznym Hey Joe – fani dobrych dźwięków i muzycznych perełek przybywajcie!
  • muzyczne występy Trupy Teatralnej Warszawiaki, które przeniosą Was na dawne ulice Warszawy, pełne ulicznych szlagierów i folkloru
  • prawdziwą muzyczną ucztę z popowo-alternatywną historią o szczęściu z domieszkami jazzu i country w wykonaniu młodych artystów z wytwórni Niebieski Label: Jankowska i Wiracki.
  • Strefy zdrowia, w których Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland przygotowało dla Was między innymi: pomiary ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy we krwi, pomiar masy i składu ciała oraz konsultacje dietetyczna oraz zabawę edukacyjna dla dzieci i wiele, wiele więcej
  • autorskie spotkanie z Danutą Koper i Januszem Dziano, którzy podpisywać będą książkę nagrodzoną przez Porozumienie Wydawców Książki Historycznej NAGRODĄ KLIO III stopnia w kategorii Varsaviana „Ech, Panie Wiech!” oraz album „Warszawska Wola, Co było, co jest, co pozostanie…”

Ale to nie wszystko. Czy wiecie, gdzie bije serce miast? Nie? W takim razie musicie koniecznie przyjść do nas na warsztaty kreatywne dla całych rodzin. A dla tych, co twierdzą, że na naukę nigdy nie jest za późno, przygotowaliśmy krótki kurs malowania akwarelą dla początkujących.

Relaks przy sztuce to za mało? W strefie chillout oferujemy jeszcze więcej odpoczynku, błogiego lenistwa i chwil wytchnienia w samym środku miasta. Strefa pełna leżaków jest czynna codziennie w godzinach funkcjonowanie centrum handlowego.

Dodatkowo dorzucamy coś pysznego i zapraszamy do restauracji: Kiseki by Alon, Bliski Wschód, Widok12, Lodolandia, Česká, Słoik oraz kawiarni Relax Cafe Bar.

I na koniec – liczne konkursy i atrakcje z nagrodami od Meloradia.

Widzimy się na Pasażu Wiecha!

 

Projekt „Pasaż Wiecha – Festiwal Miejski” to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.