Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

pon: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.04): niehandlowa

English

h5, .akcje-template-szablon-lp-seria #kolekcja-actions .wrapper-white .text-center p {display: none! important;}

mobile
 
Czy mamy tu fanów natury i ekologii? Tak? To świetnie, ponieważ specjalnie dla Was przygotowaliśmy szereg atrakcji, warsztatów i porad.
Uwaga, możecie się stać jeszcze bardziej zieloni! 😉
 
Sprawdź, co szykujemy w kolejne weekendy!

Czy mamy tu fanów natury i ekologii? Tak? To świetnie, ponieważ specjalnie dla Was przygotowaliśmy szereg atrakcji, warsztatów i porad. Uwaga, możecie się stać jeszcze bardziej zieloni! 😉

Po niekwestionowanym, zeszłorocznym sukcesie – na Pasaż Wiecha powraca „Zielony Weteran”. Przypominamy, że to akcja, podczas której możecie w niskiej cenie zakupić zdrową, okazałą roślinę przechodzącą właśnie na emeryturę po wymagającej pracy w warszawskich biurowcach.

Te wspaniałe rośliny zyskują szansę na znalezienie troskliwych opiekunów, a dla Was to niepowtarzalna okazja, by znaleźć „zielonego przyjaciela”, który wypełni Wasz dom niesamowitą energią!

Nad całością akcji jak zawsze czuwać będzie niezastąpione Florabo. Dodatkowo – Katarzyna Kuropatwa-Pik, która na stałe współpracuje z Florabo, specjalnie dla Was przybędzie na Pasaż Wiecha, aby opowiadać i doradzać, jak możecie dbać o swoje rośliny.

I to jeszcze nie wszystko! Jeśli zastanawiacie się, co można zrobić np. z zużytą butelką, to my Wam podpowiadamy: egzotyczną sadzonkę😊 Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak to możliwe, zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty kreatywne z artystkami Re4Rest Patką Smirnow i Kariną Królak, w trakcie których będziemy tworzyć m.in. sadzonki egzotycznych gatunków roślin z materiałów wtórnych.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Zero Waste przygotowaliśmy dla Was Warsztaty Tworzenia Niezbędnika Zero Waste. Podczas warsztatów opowiadać będziemy o naszych sposobach i sposobikach na ograniczanie powstawania niepotrzebnych odpadów. Podzielimy się sprawdzonymi przepisami na kosmetyki, środki higieniczne i detergenty, które nie dość, że są naturalne i bezpieczne, to też tanie i łatwe do szybkiego do samodzielnego przygotowania, a w dodatku pozwalają znacznie uprościć sobie codzienne życie. Zaprezentujemy ,,niezbędnik zero waste”, czyli sprytne ekosposoby na zastąpienie jednorazowych plastikowych przedmiotów ich wielorazowymi odpowiednikami. Nie zabraknie też rozmów o tym, jak kupować, przechowywać i przygotowywać jedzenie, żeby go nie marnować. Będzie konkretnie, praktycznie i inspirująco!

Relaks przy sztuce to za mało? W strefie chillout oferujemy jeszcze więcej odpoczynku, błogiego lenistwa i chwil wytchnienia w samym środku miasta. Strefa jest czynna codziennie w godzinach funkcjonowania centrum handlowego.

Zapraszamy też do naszych sąsiadów: Kiseki by Alon, Bliski Wschód, Widok 12, Lodolandia, Česká, Słoik oraz kawiarni Relax Cafe Bar. Dobrze mieć sąsiadów, którzy tak świetnie znają się na jedzeniu.

I na koniec – liczne konkursy i atrakcje z nagrodami od Meloradia.

Widzimy się na Pasażu Wiecha!