Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa

English

h5, .akcje-template-szablon-lp-seria #kolekcja-actions .wrapper-white .text-center p {display: none! important;}

mobile

 
Najsłodszy widok na świecie? Szczęśliwe i roześmiane buzie najmłodszych! To będzie weekend pełen atrakcji dla wszystkich dzieci.
Tego nie możecie przegapić! Zabierzcie swoje pociechy na Pasaż Wiecha!

Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

– gra miejska „Zaginiony skarb Wiecha” – emocjonująca zabawa dla całych rodzin pod czujnym okiem Kapitana Warszawy i fundacji Zwalcz Nudę

– warsztaty kulinarne, podczas których najmłodsi wraz ze Szkołą na Widelcu będą przygotowywać zdrowe gofry

– przedstawienie ekologiczne „Bajka o Jeżach” przygotowane przez Teatr Lalek „Czarodziej”

– pokaz wielkich baniek mydlanych

– warsztaty gry na bębnach djembe.

 
Na Pasażu Wiecha świetnie bawią się wszyscy!

Zapraszamy na dancing międzypokoleniowy, w trakcie którego – przy setach granych przez didżejów seniorów – na wspólnym parkiecie zatańczą młodzi i zawsze młodzi duchem! Wiele dobrych bitów pojawi się również podczas koncertów SunFlowers oraz Zuzy Lietz. Warto też przygotować się na wielką zabawę w gorących afrykańskich rytmach wraz z Kubą Pogorzelskim i jego Strefą Rytmu.

 
Pamiętajcie, że cały czas do Waszej dyspozycji jest Warszawska Strefa Jedzenia. Restauracje, bary i kawiarnie na Pasażu Wiecha również czekają na Was ze swoim wyjątkowym letnim menu. A po pysznej uczcie kulinarnej, nie pozostaje nic innego jak tylko relaks pod gołym niebem w naszej chillout’owej strefie. Tak właśnie wolno płynie wakacyjny czas w samym centrum miasta!