Niedziela 26 stycznia 2020

Domówka – szykuje się najlepszy sylwester ever!

Wieczór z paczką znajomych, romantyczna kolacja we dwoje, a może impreza w większym gronie? Ostatni dzień w roku można spędzić na plenerowym koncercie, na wyjeździe lub w klubie. Jednak spontaniczna zabawa organizowana we w domowych warunkach ma swoje wierne grono zwolenników, a jej przygotowanie może być także świetną rozrywką.

TK Maxx

Grunt to dobry plan. Aby domówka się udała trzeba, zaplanować kilka najbardziej istotnych szczegółów. Ustalmy listę gości i oddelegujmy do wybranych osób kolejne zadania. Sprawdzonym pomysłem jest sylwester składkowy – każdy z gości przygotowuje przekąski, a także zaopatruje uczestników w trunki. Ważne jest przygotowanie na ten wieczór specjalnej playlisty – te zadanie najlepiej zlecić osobie, która lubi tworzyć składanki muzyczne na różnorodne okazje. Ustalcie także, jaki charakter ma mieć wieczór – czy chcecie uatrakcyjnić imprezę grami lub quizami, np. z filmowymi.

Dekoracja zrobi nastrój. Ważne jest podkreślenie atmosfery imprezy. To wyzwanie dla gospodarza. Ozdoby, lampki, świece czy odpowiednie na te okazje naczynia, sprawią, że domówka nabierze sylwestrowego klimatu. Warto na te okazje zaopatrzyć się w drobne designerskie elementy, które w mig wprowadzą do wnętrz odpowiedni nastrój. Inspirujące przedmioty znajdziecie w Home&You, wnętrzarskim dziale TK Maxx, a także w ofercie salonu Flying Tiger Copenhagen. Jeśli spotkanie odbywa się w mniejszym gronie, i ma spokojniejszy wymiar, możecie pokusić się o przygotowanie dla gości sylwestrowej kolacji.

Home&You
Home&You
Home&You
Home&You


30/12/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry