Środa 16 października 2019

Fotorelacja z Weekendu Architektury

Weekend Architektury już za nami. Od czwartku Pasaż Wiecha zamienił się w miejsce pełne integracji, rozrywki, inspirujących dyskusji i twórczych warsztatów, a dobra wiadomość jest taka, że takie aktywności będą się odbywać co weekend i trwać, aż do połowy sierpnia. 

Podczas Weekendu Architektury wiele się działo. Uczestnicy akcji mieli okazję między innymi posłuchać wykładu Radosława Gajdy o typologii warszawskiej architektury, obejrzeć wystawę Henryka Kwiatka, mogli samodzielnie nadrukować grafikę sitodrukiem oraz posłuchać na żywo zespołu KGDNkSzR. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, dla których przygotowaliśmy warsztaty z mozaiki. Dzieciaki mogły samodzielnie stworzyć mozaikę inspirowaną architekturą pawilonu ZODIAK oraz przestrzenią miasta. 

Ogromną popularnością cieszyła się nasza strefa relaksu, która jest dostępna dla mieszkańców stolicy przez cały czas. Strefa będzie funkcjonować aż do połowy sierpnia. Każdy kto ma ochotę się odprężyć może położyć się na hamaku lub leżaku i zrelaksować przy dźwiękach dobrej muzyki.

Już w najbliższy czwartek startujemy z Weekendem Kreatywności, na który już was gorąco zapraszamy. To kolejny powód, by nie wyjeżdżać i spędzić te wakacje z nami. Tymczasem zobaczcie jak się bawiliśmy podczas Weekendu Architektury!

02/07/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry