Niedziela 23 lutego 2020

Fotorelacja z Weekendu Dizajnu

Za nami Weekend Dizajnu w ramach akcji Pasaż Wiecha – kultura w samym centrum. Od czwartku mieliśmy okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach, spotkać inspirujących ludzi oraz oddać się nieziemskiej zabawie.

Dziewczyny z Mead Ladies opowiedziały nam dlatego warto gotować dziko, co warto zrywać żeby było smacznie i które rośliny mogą mieć właściwości lecznicze. Z kolei Sebastian Kulisa zdradził nam wszystkie tajniki związane z uprawą nasion i roślin. Następnie Justyna Mazur z Litograf Studio poprowadziła na nas fascynujące warsztaty druku inspirowane naturą. Wykorzystując żywe rośliny robiliśmy przepiękne roślinne grafiki. Na koniec dnia Rat Kru sprawił, nikt nie przeszedł obok sceny obojętnie. Ich elektroniczne dźwięki przełamane hip-hopem porwały do tańca tłumy przechodniów. 

W sobotę na Pasażu Wiecha odbyła się wielka jazzowa potańcówka na żywo z ekipą Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL. To ludzie, którzy kochają najweselsze formy taneczne pod słońcem i zarażają swoją pasją innych. W niezwykle licznym gronie pokręciliśmy bioderkami i przeżyliśmy niekontrolowana eksplozję endorfin. 

Już teraz zapraszamy Was na kolejny pasjonujący weekend – Weekend Teatru. Gwarantujemy doskonałą rozrywkę. Sami zobaczcie jak bawiliśmy się podczas Weekendu Dizajnu. 

22/07/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry