Środa 16 października 2019

Fotorelacja z Weekendu Kreatywności

Weekendu Kreatywności już za nami. Od czwartku do niedzieli Pasaż Wiecha gościł niezwykłe osoby, które inspirują, zarażają swoją pasją i motywują do działania. Jeśli nie udało się wam być z nami, to już niedługo będziecie mieć szansę, aby nadrobić kulturalne zaległości. W najbliższy czwartek zabieramy was do świata prawdziwej mody. 

Jak przystało na Weekend Kreatywność, nieszablonowych atrakcji nie brakowało! Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się od Kasi Sawko, autorki książki “Wióry lecą”, jak nadać nowe życie starym meblom, a od Wojtka Szota, jakie trendy panują w literaturze. Areta Szpura pokazała, że mamy ogromną moc i razem możemy uratować świat. Nie zabrakło także kreatywnych warsztatów – Daniel Chmielewski uczył trudnej sztuki tworzenia komiksów, a Marcin Lesław Gładki, bukieciarz, stylista i dekorator, pokazał, jak zrobić piękne wianki z kwiatów. 

Nasza strefa relaksu biła rekordy popularności! Pamiętajcie, że jest ona dostępna dla mieszkańców stolicy aż do połowy sierpnia. To miejsce, gdzie przy dźwiękach dobrej muzyki, zapomnicie o całym świecie. 

Już w czwartek startuje kolejny niezwykły weekend – Weekend Mody. Jeśli interesuje was zagadnienie odpowiedzialnej mody, chcecie dowiedzieć się, jak wygląda praca projektanta lub marzy się wam samodzielne wykonanie perfekcyjnego modowego kolażu, to nie może was zabraknąć! Tymczasem zobaczcie, jak genialnie bawiliśmy się podczas Weekendu Kreatywności!

08/07/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry