Wtorek 19 listopada 2019

Fotorelacja z Weekendu Mody

W ubiegły czwartek odbył się nasz własny Fashion Week w samym centrum stolicy. Weekend Mody obfitował w mnóstwo inspirujących i niezwykłych wydarzeń.

W kontenerze do wynajęcia mieliśmy okazję podziwiać wyjątkową kolekcję Chi-Chi Ude. Można było również zobaczyć, jak daleko sięgnęły wodze fantazji studentów Katedry Mody Warszawskiej ASP. Dodatkowo wzięliśmy udział w ważnej dyskusji na temat świadomego kupowania. Podczas warsztatów zaprezentowano metody na to, by ubranie było trendy i służyło długie lata. Chętni mogli wziąć udział w eksperymentalnym spotkaniu mody ze sztuką i zaprojektować własny kolaż z użyciem nieoczywistych materiałów i finezyjnych kształtów.

Nasza strefa relaksu jak zwykle przyciągała tłumy spragnionych odpoczynku mieszkańców stolicy! Przypominamy, że jest ona całkowicie bezpłatna i można z niej korzystać aż do połowy sierpnia. Przyjdzie i zrelaksujcie się razem z nami słuchając inspirujących wykładów lub przy dźwiękach dobrej muzyki.

Już w najbliższy czwartek startujemy z kolejnym wydarzeniem – przed nami Weekend Dizajnu. Jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić! Zaplanowaliśmy dla was wiele ciekawych atrakcji, których nie możecie przegapić. Tymczasem zobaczcie jak bawiliśmy się podczas Weekendu Mody.

16/07/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry