Wtorek 19 listopada 2019

Fotorelacja z Weekendu Teatru

Od Hamleta, przez pszczoły po stand up. Weekend Teatru w ramach akcji Pasaż Wiecha – kultura w samym centrum już z nami, a wraz z nim spora dawka humoru i pozytywnej energii. 

W czwartek mieliśmy okazję skosztować pysznego miodu z miejskiego ula, a rodzinna firma Pszczelarium opowiadała nam o tym, dlaczego warto hodować pszczoły na dachach wieżowców. Następnie mogliśmy posłuchać genialnego monodramu Marcina Zarzecznego o jego perypetiach związanych z poszukiwaniem pracy. 

Piątek dostarczył nam sporą dawkę humoru, głównie dzięki ekipie z Stand-up Polska. Komicy sypali żartami jak z rękawa, a wszystko to dotyczyło zbliżającego się końca świata.

Sobota przebiegła pod hasłem rękodzieła. Razem z Zaradne braliśmy udział w warsztatach z kaligrafii, szydełkowania oraz mogliśmy poznać technikę plecenia makram. Na koniec dnia byliśmy świadkami pełnego humoru spektaklu zawodowego iluzjonisty Sławomira Kowalskiego. 

Już teraz zapraszamy Was na kolejne wydarzenie – Weekend Filmu. Tymczasem sami zobaczcie ile było atrakcji podczas Weekendu Teatru.29/07/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry