Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English
Dom

Metamorfozy naszych domów

 
Wystarczy kilka drobnych elementów, by odmienić charakter naszych wnętrz. Skorzystajmy z posezonowych obniżek i kupmy dekoracje, tekstylia albo meble w bardzo korzystnych cenach! Czas na wyprzedaże… dla domu!
 
Tak jak w modzie, tak i we wnętrzach możemy wyakcentować panujące trendy. Na jakie tendencje powinniśmy zwrócić uwagę? Na czasie są akcesoria oraz meble z naturalnych materiałów – to silny trend, ale – co ważne – te elementy mają ponadczasowy charakter, więc okażą się dobrą inwestycją na lata! Neutralne kolory ziemi, drewno, szkło, beton sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach – od sypialni przez salon aż po wystrój kuchni.

Wyprzedaże sprzyjają metamorfozom naszych domów. Niewielkim kosztem możemy odmienić pomieszczenia, dekorując je nowymi tekstyliami lub zmieniając kolorystykę w poszczególnych pokojach. Zanim udamy się na zakupy, powinniśmy zaplanować, które z nich chcemy odświeżyć i nadać im zupełnie inny charakter – to ułatwi nam poszukiwania odpowiednich rzeczy.

Na wyprzedażach warto kupować rzeczy, które zawsze się przydadzą w naszych domach, np. pościel czy ręczniki, które często wymieniamy, bo stosunkowo szybko się zużywają. Taki domowy basic warto kupić z korzystnym rabatem!

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.