Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (21.07): niehandlowa

English
Rozrywka

Noworoczne wyprzedaże dla małych i dużych gadżeciarzy

 
Pora na zabawę dla tych najmłodszych i tych nieco starszych! Wyprzedaże to odpowiedni moment, by w atrakcyjnej cenie kupić produkty rozwijające nasze pasje, zainteresowania oraz te sprzyjające wypoczynkowi! To czas, by upolować gadżety i multimedia, dzięki którym będziemy się cieszyć czasem spędzanym wspólnie w rodzinnym gronie! Posezonowe obniżki wprawią w zachwyt gadżeciarzy, bo wiele multimedialnych sprzętów kupimy z dużym rabatem. Czym się kierować przy ich wyborze? Przede wszystkim zastanówmy się, co jest nam niezbędne, a co może przyczynić się do relaksu w czasie wolnym.

Wielbicieli muzyki ucieszą designerskie, bezprzewodowe słuchawki o doskonałej jakości dźwięku i płyty w obniżonych cenach. Amatorzy gier komputerowych mogą kupić sprzęt o najlepszych parametrach, niezbędnych do wymagań technicznych wielu hitów gamingu. Kinomaniacy i fanatycy Netflixa ucieszą się z kina domowego, projektora, płyt DVD czy Blu-ray w bardzo korzystnych cenach. A jeśli przez myśl przechodzi nam rozwijanie pasji fotograficznej, to noworoczne wyprzedaże mogą zmotywować nas do zakupu niezbędnego sprzętu. Możliwości jest mnóstwo!

Ale przecież nie tylko multimediami człowiek żyje! W trakcie wyprzedaży możemy przyjrzeć się nowościom wydawniczym i kupić np. ciekawe książki i albumy nawet z ponad 50-procentowym rabatem. To również dobry moment, by uzupełnić swoje półki z grami planszowymi, które umilą nam rodzinne wieczory lub czas spędzany z przyjaciółmi.

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.