Niedziela 26 stycznia 2020

Kreacje na sylwestra – najciekawsze fasony

Mieniące się tkaniny, cekiny, subtelne prześwity, lekkie drapowania – sylwestrowy wieczór to niepowtarzalna okazja, by zaszaleć ze stylizacją i poczuć się wyjątkowo. Przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych propozycji.

H&M

Moc czerwieni & florystyczny wzór. Sukienka w kolorze wina lub przypominająca maki w pełnym rozkwicie to jeden z klasyków, który zarezerwowany jest na tę okazję. W tym sezonie mile widziane są także modele z kwiatowym printem. Sprawdzą się także koktajlowe kreacje w romantycznym wydaniu.

Sukienka, Zara, 449 zł
Sukienka, H&M, 699,99 zł
Sukienka, Zara, 449 zł
Sukienka, H&M, 299,99 zł
Sukienka, Reserved, 139,99 zł
H&M

Różne oblicza czerni. Słynna mała czarna w sylwestrową noc ma ekstrawagancki wymiar – na topie niezmiennie są metaliczne tkaniny, lekki połysk, a także wplatanie srebrzystych akcentów, w stylu lat 20. Odważne panie mogą zamiast sukienki wybrać… stylowy garnitur, oczywiście z połyskującej tkaniny. W czarnych kreacjach sprawdzą się także prześwity i tiule, np. przy rękawach. Dzięki temu krój będzie wydawał się delikatniejszy i lżejszy.

Reserved
Reserved
Sukienka, H&M, 499,99 zł
Sukienka, Zara, 109 zł
ZARA

Top błysk. Cekinowe sukienki nieodłącznie kojarzą się z sylwestrem. Hitem są krótkie kreacje, zwłaszcza fason przypominający damską marynarkę. Powodzeniem cieszy się także lejący się model przypominające kroje z lat 70. Błyszczący materiał jest na tyle krzykliwy, że nie wymaga już dodatkowej oprawy w postaci biżuterii.

Sukienka, Reserved, 349,99 zł
Sukienka, Reserved, 349,99 zł
Sukienka, Zara, 199 zł
Sukienka, Zara, 199 zł
Sukienka, Reserved, 119,99 zł
27/12/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry