Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa

English

adidas

adidas

pon - sob: 09:00 - 21:00

Sport i rekreacja, Moda, Sklepy

https://www.adidas.pl/

Pokaż na mapie

Odkryj świat sportu i mody adidas na trzech piętrach największego sklepu w Europie Środkowo-Wschodniej. Łap nasze najnowsze kolekcje i weź udział w ​bezpłatnych treningach​ w Sports Base Warsaw i daj się zainspirować!

 

Od 1949 adidas to nie tylko odzież sportowa czy treningowa. To całe doświadczenie i styl życia. Współpracujemy i współtworzymy z najlepszymi w branży, oferując naszym fanom odzież sportową i obuwie dopasowany do ich potrzeb i stylu, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój. Kreujemy, ulepszamy, wprowadzamy innowacje. Testujemy nowe technologie: na boisku, na bieżni, na korcie, na parkiecie i basenie, ale też w naturze. Czerpiąc inspirację z bogatych archiwów marki, wypuszczamy na rynek produkty rozpoznawalne na pierwszy rzut oka, ponadczasowe.

 

By podkreślić zakorzenienie marki w sporcie, na ostatnim piętrze adidas Warszawa zlokalizowaliśmy Sports Base Warsaw. To przestrzeń, gdzie można trenować z widokiem na Pałac Kultury, ale również spotkać znajomych i poznać nowych ludzi. Znajdują się tam szatnie, szafki, prysznice, duża sala treningowa z dostępem do wolnych ciężarów (m.in. maty, kettle, hantle, skrzynie, płotki itd.) oraz strefa chilloutu z miejscem do pracy, piłkarzykami oraz stołem do ping-ponga. Sports Base Warsaw jest miejscem otwartym dla wszystkich, gdzie regularnie będą odbywały się bezpłatne treningi m.in. biegowe, joga, funkcjonalne czy taneczne. A to wszystko pod okiem charyzmatycznych trenerów adidas Runners Warsaw.  W strefie będą odbywać się też spotkania ze sportowcami i ekspertami na temat fizjologii, odżywiania i mindsetu oraz warsztaty kreatywne z lokalnymi artystami.

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Piętro

Wybrany najemca:

Legenda

  • Winda Winda
  • Schody Schody