Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

śr: 10:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.05): niehandlowa

English

Carrefour Express

Carrefour Express

pon - sob: 06:00 - 22:00

Art. spożywcze

http://www.carrefour.pl

+48225564090

Pokaż na mapie

Misją Carrefour jest dopasowanie oferty handlowej do potrzeb wszystkich klientów i zapewnienie im szerokiego wyboru produktów w atrakcyjnych cenach. Wartości, w oparciu o które Carrefour realizuje swoje cele biznesowe, to: zaangażowanie, troska oraz pozytywne nastawienie.
Firma dokłada wszelkich starań, aby sklepy Carrefour sprzyjały prostym i przyjemnym zakupom. Każdy klient jest traktowany z należnym szacunkiem, a jego oczekiwania i potrzeby są brane pod uwagę.

Starannie wybieramy produkty, które trafiają do Naszych klientów dbając o to, aby termin ważności był jak najdłuższy.

Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług, dlatego po skompletowaniu zamówienia ponownie je weryfikujemy. Nasi dostawcy dbają o terminowość dostaw oraz bardzo starannie obchodzą się z produktami w czasie transportu aby dostarczyć je w tak samo dobrym stanie jak te zakupione w sklepie stacjonarnym.

Zamówione produkty spożywcze dostarczamy samochodami wyposażonymi w chłodnie, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury w czasie transportu, nawet w upalne dni.

Wszystkie produkty spożywcze są pakowane i dostarczane w plastikowych skrzynkach, które przed wysyłką zabezpieczamy plombą i otwieramy w obecności klienta.

Lokalizacja na planie centrum handlowego

Piętro

Wybrany najemca:

Legenda

  • Winda Winda
  • Schody Schody