Niedziela 24 maja 2020

Pasaż Wiecha – kultura w samym centrum – Łowcy Wrażeń

Nikt się za ciebie nie ruszy z kanapy

Kiedy: 29.08 (czwartek), godz. 17:00 – 21:00

Gdzie: Pasaż Wiecha

Wstęp: wolny

Szczegółowy opis wydarzeń:

1. Żonglerka (19:00 – 19:10) 

Na pierwszy rzut przedstawiamy Wam człowieka wielu umiejętności – sztukmistrz i cyrkowiec. Kto by chciał nauczyć się żonglerki? Mamy dla Was warsztaty tej inspirującej umiejętności.

Miłosz Bałdyga – trener, animator, pedagog cyrku, żongler. Od 2010 roku pasjonuje się żonglerką i sztuką nowego cyrku, a od 2015 roku prowadzi warsztaty i szkolenia dla młodzieży, dorosłych i seniorów, wykorzystując żonglerkę jako innowacyjne narzędzie edukacji pozaformalnej i kreatywny sposób na połączenie rozwoju osobistego z wyjątkową rozrywką. Obecnie rozwija swój projekt biznesowy Juggling With Benefits – Mind & Body Training by Miłosz Bałdyga.

2. Trening OCR dla małych i dużych (17:30 – 18:00)

Na drugi ogień mamy dla Was mega zajawkowiczów sportu GORILLAS OCR KIDS TEAM. Zapraszamy dorosłych jak i najmłodszych uczestników wydarzenia na otwarty trening drużyny GORILLAS OCR KIDS TEAM WARSZAWA. W trakcie spotkania z trenerami Warszawskiego Oddziału dowiecie się, czym jest projekt GORILLAS OCR, weźmiecie udział w treningu i sprawdzimy czy są pośród Was małe Goryle, które powinny dołączyć do drużyny! Weźcie ze sobą sportowe ciuchy i dużo dobrej energii. O resztę zadba ekipa GORILLAS. Raz… Dwa… Trzy… GORILLAS!!!! Będą na Was czekać najlepsi prowadzący Remigiusz Bednarek i Anna Posłuszna. Remigiusz i Ania to zawodnicy startujący regularnie w zawodach OCR w tym tych najtrudniejszych w Polsce. Ania to uczestniczka Mistrzostw Europy.

3. Szermierka dawna (17:10 – 17:30)

Zaprezentujemy dla Was prawdziwą ciekawostkę. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy szermierki historycznej z możliwością przeprowadzenia przez uczestników walk miękkimi symulatorami broni. To wszystko dzięki stowarzyszeniu na rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki. ARMA PL Warszawa zajmuje się odbudową na podstawie traktatów szermierczych europejskich systemów walki bronią białą i walki wręcz, które zostały utracone wraz ze śmiercią ostatnich mistrzów fechtunku. Pokazy będą zrobione we współpracy ze Miles Szkoła Fechtunku oraz Projekt Svinfylking – DESW Warszawa.

4. II OTWARTE MISTRZOSTWA W WARIATA (18:00 – 19:00)

Kto pamięta z czasów podstawówki rywalizację, która rozpalała większość przerw? Odbij piłeczkę i biegnij na drugą stronę, kto nie odbije odpada. Mistrzostwa w specyficznej odmianie ping ponga jako Łowcy Wrażeń będziemy organizować po raz drugi. Zapowiada się sporo emocji oraz nagrody dla najlepszych.

5. Bring Sally up – wyzwanie pompek (20:00 – 20:10)

W rytm piosenki Moby – Bring Sally up robimy pompki, bring sally up idziemy w górę, bring sally down idziemy w dół i tak przez 3 minuty. Wyzwanie dla każdego, sprawdźmy kto okaże się wystarczająco silny i wytrzymały.

6. Prelekcja Łowców Wrażeń  (20:30 – 21:00)

Mount Blanc drogą włoską bez przewodnika – Łowcy Wrażeń opowiedzą czy łatwo zdobyć sławny szczyt bez przewodnika. 

REGULAMINY

23/08/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry