Niedziela 26 stycznia 2020

Stylowa biżuteria na święta

Wigilia, świąteczny obiad, sylwester – to okazje, w których obowiązuje elegancja. Wyjątkowy charakter spotkań podkreśli dopracowany look. O ostatecznym efekcie decyduje biżuteria. Oto przegląd najciekawszych propozycji, które świetnie będą korespondować z obowiązującymi trendami.

Zara
Kolczyki, Mango
H&M
Kolczyki, H&M, 49,99 zł
Mango
Naszyjnik, Mango, 139,90 zł
TK Maxx
Mango

Duża forma & błysk. Wyraziste kolczyki, długie łańcuchowe sploty, koła lub geometryczne kształty – w zimowym sezonie biżuteria gra pierwsze skrzypce. Im większa i odważniejsza, tym lepiej. Na chwilę zapominamy o delikatnych łańcuszkach i subtelnych formach. Jeśli kolczyki, to tylko w wersji XXL/oversize. Podobnie jest w przypadku naszyjników – ciężkie złote łańcuchy to jeden z wiodących biżuteryjnych trendów. Doskonale będą kontrastować ze zwiewnymi stylizacjami.

Mohito

Srebrne ozdoby. W świątecznych stylizacjach nie może zabraknąć błysku. Jeżeli nie przepadamy za mieniącymi się złotymi dodatki, warto zastanowić się nad srebrzystymi akcesoriami i biżuterią. Jej blask dobrze wypadnie na tle czarnych zestawów. Hitem są także ozdoby do włosów, jak fantazyjne opaski, które w tym sezonie traktowane są jak element biżuterii.

Kolczyki, H&M, 19,99 zł
Naszyjnik, Reserved, 39,99 zł
Opaska do włosów, H&M 59,99 zł

Kolor ma moc. W trendach jest także biżuteria, w której występują kolorowe akcenty np. w postaci kamyczków. To propozycja dla tych z nas, które lubią błyszczeć i być w centrum uwagi. Odważne, barwne formy będą doskonałym uzupełnieniem zarówno prostych stylizacji, jak i tych w ery disco z lat 70. i 80. Jedno jest pewne – o tej porze roku możemy śmiało szaleć z dodatkami.

Kolczyki, Mohito, 29,99 zł
Kolczyki, Reserved, 29,99 zł
Naszyjnik, Reserved, 29,99 zł
Kolczyki, Mango, 59,90 zł

13/12/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry