Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

Najbliższa niedziela (11.12): handlowa

English

UNIQLO wielkie otwarcie

Data dodania: 19 października 2022

Już 27 października o godzinie 10:00 wielkie otwarcie najbardziej wyczekiwanego sklepu na polskim rynku. Znana i uwielbiana na świecie modowa marka UNIQLO wchodzi do Polski i swój pierwszy sklep otwiera właśnie u nas.
 
UNIQLO LifeWear
Linia ubrań, która czerpie z wartości głęboko zakorzenionych w japońskiej kulturze, takich jak prostota, wysoka jakość i trwałość. LifeWear to linia odzieży na miarę naszych czasów zaprojektowanej w duchu nowoczesnej elegancji, która pozwoli każdemu skomponować własny styl. Idealna koszula, która jest stale udoskonalana. Najprostszy design, pod którym kryją się niezwykle przemyślane i nowoczesne detale. Doskonale dopasowane ubrania z najlepszych tkanin w przystępnych cenach dla wszystkich. LifeWear to wciąż unowocześniana odzież, która nadaje życiu ciepła, lekkości, stylu i wygody.
 
UNIQLO i Domy Towarowe Wars Sawa Junior to doskonałe połączenie pod każdym względem! Jak dojechać do nas i nowego sklepu UNIQLO? Jesteśmy najlepiej skomunikowanym centrum handlowym w całej stolicy, więc to bardzo proste.

  •  

  • METRO – wysiądź na stacji METRO CENTRUM lub METRO ŚWIĘTOKRZYSKA i już jesteś u nas! Dojedziesz do nas obydwoma liniami warszawskiego metra
  • AUTOBUSY i TRAMWAJEprzystanek CENTRUM, żadne centrum handlowe nie ma obok siebie tylu wygodnych przystanków.
  • SZYBKA KOLEJ MIEJSKA – szybki dojazd do samego centrum ze spokojnych podwarszawskich miejscowości wprost na stację WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
  • SAMOCHÓD – zaparkuj na ogromnym parkingu pod Pałacem Kultury i Nauki (wjazdy od strony ulicy Marszałkowskiej i ulicy Emilii Plater)
  • ROWER – skorzystaj z nowej ścieżki rowerowej (przy naszym centrum znajduje się stacja Veturilo – numer 9530 oraz miejsca do bezpiecznego zaparkowania Twojego własnego roweru
  • PIESZO – zapraszamy do spacerów w samym centrum
  •  

  Koniecznie śledź naszego Facebooka oraz Instagrama – tam znajdziesz więcej informacji, promocje specjalne, zdjęcia oraz relacje na żywo. Chcesz jako pierwszy skorzystać z wyjątkowych promocji – zapisz się do newslettera już teraz.

   

  Do zobaczenia! 😁🛍️💛

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

Winda
Schody