Piątek 22 maja 2020

Zaplanuj idealny piknik z Flying Tiger Copenhagen

Zaplanuj rodzinny piknik lub spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi. Wystarczy tylko poczekać na ładną pogodę, wybrać idealne miejsce, przygotować wyśmienite potrawy, a resztę przydatnych gadżetów znajdziesz w Flying Tiger Copenhagen.


Coraz cieplejsze dni zachęcają do dłuższych pobytów na świeżym powietrzu. Idealnym pomysłem na spędzenie wolnego weekendu jest zorganizowanie piknika. Pierwszą istotną rzecz jest wybór miejsca na piknik, które musi zapewnić bliskość z naturą, z dała od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody. Druga istotną rzeczą jest przygotowanie jedzenia. Tam, gdzie przebywają dzieci, a tym bardziej na świeżym powietrzu, pojawia się głód. Lecz wszystko to nie miałoby sensu gdyby nie odpowiednie gadżety, które ułatwią nam to wszystko zorganizować, przechować, przetransportować i zapewnić dużo pozytywnych wrażeń.

W Flying Tiger Copenhagen znajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: kosz piknikowy, koc do siedzenia, kubki wielokrotnego użytku lub różnego rodzaju gry, które umilą wam czas.

Dmuchany uchwyt na napój 6 zł
Dmuchany uchwyt na napój 6 zł
Dmuchany uchwyt na napój 8 zł
Dzbanek 30 zł
Butelka 6 zł
Gra podróżna 15 zł
Gra podróżna 15 zł
Koc piknikowy 40 zł
Kubek z rurką 12 zł
Kubki papierowe 8 zł
Szklanki 4 zł
Kosz piknikowy
Lampion
Skorzystaj z rabatów
03/06/2019
Autor: Magazyn WSJ
Hop do góry